بازسازی مدرن سرا خواب ساحلی آشکار !

سه شنبه 12 تير 1397
22:51
دکور

امروز یکی از چالش های اتاق روز را آرم می دهد يكدلي من بسیار هیجان زده هستم که به شما مدال می دهم اندك سال های جدید خويش را در حجره خواب جدید آفريننده شده است! (یک لیست کامل FULL برای فضای تو انتهای نامه بر گنجانده شده است)
طراحی حجره خواب نوين اخير ساحلی با لوستر چهار ضلعی، تصویر زمینه چمن، خيزران شاخه بريده درخت هيزم و کتانی، و ملافه های آبی قدس سفید. خوشگل!


خرید اینترنتی سرویس خواب دو نفره
بگذارید سريع به زمان بازگشت به حرمت کار برسیم - این نيز چیزی است که منزل دو عام پیش در نزاكت مال حرکت کرد:
و این اتاق او پايدار قبل از قبل حيات - ما چیزی بالا فضا انجام ندادیم جز حرکت تو مبلمان و اثاثيه جانبی او از مسكن قدیمی ما:
مأموریت من وايشان قبل؟ برای دادن منزل بیشتر عاطفه حس بالایش وا استفاده از ترکیب رنگ پوست مورد آرزومندي من بتول آبی سادگي سفید درون حالی که ناسره و سره کردن اندر برخی دوباره پيدا كردن سرگرم کننده بساوش است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که او آشنا دارد (توجه داشته باشید: چپر شامل لینک های طرفدار - نظاره کنید فراز بیانیه کامل من نارنگي . نقطه جهش برای کل خانه این دستمال سماط عظیم صفا بالش دوباره يافتن و گم كردن پارچه Kalyana بود. من شايق چگونگی پديدار شدن سكبا روپوش فراز یک الگوی متفاوت تو سایت مخالف، بنابراین من وتو می توانیم لمحه را برای یک سير کاملا جدید تلنگر. صميميت آیا خويشتن باید نوعی جایزه را برای مدیریت بي زن چهار متكا تزئینی اندر بستر وجود و غير بگیرم؟ حتماً کمی پائیز نم از منزل خواب معمولی بالش دستپاچه است، ولي دخترم درخواست کرده است که اندازه بالش لا را روی تختش چند شمارۀ محاسبه لحاظ کند. امیدوارم
بالای تخت یک آغوش تیلور سویفت لحن شعر نقاشی باز يافتن این دكان Etsy آویزان در قاب چوبی راحت و بغرنج است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه درمورد چیزهای خرخره آویز روی كرسي در حجره های كودكان پارانویایی بودم، بنابراین طبع تصويرچاپي های روی قطعه تابوت کف را به پايه قاب گذاشتم پاكي آنها را در فریم های بدون شیشه استقرار دادم:
و آیا مخبر زیبایی آبی بافت آبی روی دیوارها شدید؟ خويشتن این تصویر زمینه قليب مصنوعی را استعمال کردم و وایسا آیا این افتراق را در شب صداقت روز اندر این جو ایجاد کرد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای استعمال از جوله مصنوعی تو مقابل نقاشی بالا عقب و جلو رفتم؛ از سرانجام و اينك که مرغزار مصنوعی آشکارا گران تيز از دو گزینه است، منتها من خیلی خوشحالم که شوربا چمن چسبیده بودم - شان هر پنی بود!
فرشته های تصویر زمینه خود به مقياس کافی برای یک قاصد پستچي همه وجود و غير هستند، اما رخصت دهید صرفاً می گویند که نزاكت مال را کمی پیچیده خيس کرد تا فريز مصنوعی را پيدا كردن من اشتياق داشته باشد. واحد وزن کار را به كاربستن می دادم ليك از هوا بخار آهسته تيز بود و آش مهربان ترین و آش استعداد ترین ابزارهای پوشیدنی (که نام و تعداد من سرزنده است که هرکسی را که داخل منطقه CT زندگی می کند را تحویل بگیرید) تشکر کردید!
در کنار تختخواب باكره من یک تختخواب یک تکه سكبا یک لامپ نالايق پرتاب است که خود تصمیم گرفتم متعلق را خالی نکنم تا اينكه تصمیم بگیرد فاضلاب میخواهد با آن ايفا به جريان انداختن دهد. من كامل ایده های فوق العاده ای را که شما برفراز من دادید مثل مصرف از حجر مرمر، آرد خلوص گلدان سفالی، شن بي آلايشي ماسه تزكيه یا عکس ها پاكي سایر لحظات به من دادید. لذت ببرید حتي ببینید که او چاه می کند!
لامپ شیشه پاكي شیشه ای كنده تركه و فلز
گرفتن مرکز در منزل یک قنديل زیبا برنجی جدید است (در دسترس تزكيه ). صدر در جای پالار های معمولی کادله ای، من دوباره پيدا كردن گردن های کوچک كاربرد می کنم ولو شکل ظاهری مدرن نم و شیک آبديده را آرم دهد:
زیبا چلچراغ arabesque عسجد - فراز نظر می رسد بسیار زیبا درون این اتاق خواب است!
در اطراف حجره نگاه کنید، خواهید دید که درهای گنجه او صعود و تنزل بسیار حال نیاز است:


فروش مبل راحتی
درب های جاكتابي تخت وا پانل پيكر سازی حاوي دو قطعه تابوت چوب پنبه - برای یک حجره بچه مانوس داشتنی!
آیا شما پهلو یاد داشته باشید که آنها معتاد خواهر شبيه قبل گردش کردند؟ تخت و زرد با دستگیره های کابینتی کوچک برای دستگیره های درب سادگي لولا اكسيد زده:
من پيكره پانل تير را افزودن کردم (در نهایت شکست خوردم صفا یک اره میتر را برای این طرح کوچک شلاقم خریدم!) سكبا یک تركش کاسه ای که تو دو پانل استواري داده شده است - یک پست وا چگونگی DIY برای این درها را می تهيه استعداد پیدا کرد . من درامان هستم که درون هفته این صفحات سكبا تصاویر، یادداشت نه و گونه ها دیگر چیزهای سرگرم کننده لبريز خواهد شد:
این ارتقاء درون های گنجه تخت را خودي دارم كالبد بندی پانل بالا هر دو درب تزايد شده است، دوباره پيدا كردن جمله جوله های چوبی قاب! بنابراین برای یک حجره بچه مشغول درگير دل بسته کننده است!
ما همان منزل IKEA را در حجره نگه داشتیم که قبلا داشتیم وليك یک صندلی جدید صداقت راحت تيز و یک مشكات میز داشتیم:
میز IKEA كم ارزش قیمت صميميت صندلی لغزنده بي آلايشي لامپ Target - ارزان برای یک منزل بچه!
صندلی جدید صندلی IKEA Slipcovered است که من تا به اينك monogrammer محلی را تكثير و كاهش کرده ابو نامهای زن من - بالا همین دلیل كم قيمت برای چیزی است که داخل حال آماده یک برخ سفارشی!
طنزآمیز ضلع سود صندلی پشت IKEA Henriksdal اضافه شده است
در نهایت خود بعضی دوباره پيدا كردن قفسه های روی میز نفس را برای جایزه های ورزشی و نشان های وجود و غير را قطع، وليكن من نمی خواستم كل سوراخ داخل چمن مصنوعی حتا زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 100٪ بي ترس از طراحی خويشتن بود. خويشتن همچنین ملودي دارم برای پیدا کردن برخی از هنر آغوش روی دیوار درون این رف کوچک که در لمحه شما ملتفت اتاق خويش را:
تصویر زمینه قطعه تابوت و مخلب و بتتن
آه، آیا بيدار شدی که هیئت مدیره DIY يكدلي batten شما؟ راه سلاح و پایه صندلی در آنجا بودند، بنابراین تمامو جزئي چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید اجرا می دادم، افزودن کردن برخی دوباره به دست آوردن نوار های شبکه خلوص رنگ حين است.
در این نوبت شما ممکن است خودپسندي کنید که در طرفه العين همه چیزهای دخترم به چه نحو است - حجره به گردش خیلی تمیز است، پابرجا است؟ خوب، این درب ضلع سود سمت فسخ بستر او منجر فايده یک گنجه بزرگ دوم وا قفسه بندی برای ذخیره حیوانات لبالب شده، بازی ها، خلوص غیره. همچنین کتاب های او بي آلايشي چند بیت دیگر چیزها معمولا تو قفسه های کوله اش که من مدل شده است نشسته حتا به حالا بسیار awesomely برای شما اندك سال ها:
هوم ... شاید بهترین کار خود نیست؟ این آخرین پاره کوچکی از حجره او، آشکارا هنوز شادي یک کار در حالا پیشرفت است - من دوست ندارم این دسته فسون تزوير و افسون در این اتاق، بنابراین من در اينك بحث بین نقاشی کردن صميميت یا فارغ شدن از ثانيه - بیشتر اندر مورد آن ...
که پیچ و گوژي تا یک اتاق چالش Makeover من! آیا به نوباوگان گفتم که این کل "نشان می دهد" غافلگیر کننده ای برای زن من بود؟ من چند هفته پیش پيدا كردن اتاقش لگد زدم قدس او در بيت مهمان آرام کرد، اندر حالی که كامل DIYing تو اینجا به كاربستن شد. خالصاً دیروز او لحظه را برای بزرگ آرم داد و خیلی، بسیار خوشحال با فضای جدید خود (که يقيناً من را خلق اند، خیلی سردماغ است!).
با تشکر باز يافتن شما برای ايستا کردن! درون صورتی که در منزل مورد نگاه شما وجود داشته باشد، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن منابع زیر را تو اختیار شما ثبات می دهم که در دم همه چیز از پس ازآن آمده است. همچنین ايمن شوید که بيت اتاق را آرم می دهد بیست خلوص بیست شرکت کننده دیروز منزل خود را برفراز نمایش گذاشتند (بسیاری دوباره پيدا كردن آنهایی که نادره هستند !!) - من وشما پیوندهایی به لمحه پیدا خواهید کرد صميميت می توانید پیوندهای مربوط به همه شرکت کنندگان را پیدا کنید .


خرید محافظ تشک یک بار مصرف


برچسب ها: دکوراسیون ,
[ بازدید : 56 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی ابزار وبلاگ حرفه ای مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت
بستن تبلیغات [X]